Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

yan007

to je ale divný prístup

Dobrý deň. Prosím Vás aké "stavebné pozemky" stavebné pozemky sú to preto, lebo stavba dialnice by z nich urobila stavbu. Nie je predsa normálne aby sa dávalo na rovnakú váhu stavba rodinného domu a stavba cesty... Myslím, že najlepšie to dopadlo tak ako to dopadlo. Cesta pôjde inde a nech si paní postaví na svojich stavebných pozemkoch, čo len chce.

0/0
19.10.2009 13:37

jafava

Problém paní Havránkové je v tom,

že není ani politička, ani vysoká státní úřednice. Nejlepší by bylo, kdyby byla ministryní zemědělství. Potom by dostala nejen pozemky nejen v úřední ceně pozemků směňovaných, ale jistě by se přihlédlo ke skutečné ceně tržní. Takhle se jen závistiví politici a úředníci prostřednictvím zpovykaných médií snaží v občanech vyvolat zášť vůči paní Havránkové. Závistivci neznající pravdu jsou pro vyvlastnění té novodobé kulačky, která je podle jejich jednoduchého chápání vinicí nedokončení dálnice. A politici a úředníci se tiše baví. O pozemkovém fondu a jeho činnost by mohli vyprávět mnozí lidé, samostatní zemědělci, restituenti, chalupáři atd. Ani byste nevěřili, kolik lidí s ním má špatnou zkušenost. Jenom na paní Havránkovou je víc vidět.

0/0
30.5.2009 18:44

forhend

Máte naprostou pravdu...

Když to udělají úředníci nebo politikové, tak je vše v pořádku, ale když normální občan, tak je zle...Jsou to zločinci!!!

0/0
30.5.2009 15:45

erth

Uchytil

   kdysi vystupoval proti krajům a tomu, že budou města s vyšší pravomocí (úřady 3. typu) a na shromáždění starostů (v jiném okresu) toto prezentoval. Dost  argumentoval tím, že Chlumec n. C. nebude mít úřad třetího typu a že příslušný úřad  bude Chlumci škodit. Celkově jsem z něj měl divný pocit. U Havránkové se alespoň pro mne vybarvil.

0/0
30.5.2009 14:32

agu

souhlas

0/0
30.5.2009 14:07

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz