Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kenev

Nenaříkejme, bude hůř.

Byli u moci, jsou u moci a rozhodně budou. Bohužel kdo, to si každý domyslí.

Jedná se dědičné záležitosti v podobě držení moci.

V bankovnictví zavládl komunismus, šrotovné není nic jiného, než obohocování se dle potřeb ......;-€;-D

0/0
4.6.2009 13:38

Mira UL

Doufám, že tento ani jiné

obdobné návrhy neprojdou Parlamentem ČR, nebo je zruší ÚS jako protiústavní. Pár líných a závistivých pitomců by zase chtělo vyvlastňovat (=loupit), případně zavírat do kriminálu a vraždit nepoddajné. K tomu už nikdy nebudete mít příležitost, soudruzi!

miroslav.vojta@volny.cz

0/0
4.6.2009 12:44

Lesní sběř

Re: Doufám, že tento ani jiné

Míro, oni jsou to Vaši kumpáni, že jim říkáte "soudruzi"? Kdo použije oslovení "soudruhu", dává tím najevo, že je soudruhem oslovovaného. Hezké české slovo "soudruh" znamená kamarád, spojenec, bratr ve zbrani.

Pomůcka pro snazší pochopení: Podobně, jako strýčka neoslovujeme "ségro," svini neoslovujeme "soudruhu." ;-)

0/0
4.6.2009 13:00

Terrurek

Re: Doufám, že tento ani jiné

nene, kdo má louka tomu louka zůstanu. kdo jí koupil na základě echa soudruha strejce aby si na ní namastil kapsu ten utře nos a bude mít pořád jenom tu louku. Nikdo nikoho neokrádá, jen pár vychcánků nebude okrádat stát.

0/0
4.6.2009 13:38

Terrurek

většinou okradou lidi

co zneužili svojí pozici aby si namastili kapsu... s tím se vyrovnám

0/0
4.6.2009 12:18

Karel Jiráček

Ono to má rub a líc

Můžu se zeptat jaký "svatý princip nezbohatnutí vyvolených" platí u rozestavěné dálnice před Hradcem Králové, nebo u obchvatu České Skalice končícím v poli před sběrnou ?

0/0
4.6.2009 11:34

tombry

už aby to bylo

Už aby ten zákon prošel,protože to, co se děje u nás v Hradci, to je fakt neskutečný.Kvůli jedný ženský tu dálnice stojí snat pět let a nikdo s tím nehne. Už ji dávno měli ty pozemky vyvlastnit, dát peníze a byl by s tím šmitec a dálnice by dávno stála!

0/0
4.6.2009 11:21

Lesní sběř

Re: už aby to bylo

Jestliže něco chci, musím si to koupit za takovou cenu, jakou mi nabídne prodávající; nemůžu přece přijít do autosalónu a říct "beru si támhleto Ferrari, tady za něj máte osmdesáttři šedesát a dvě dvacetikorunové stravenky."

Chybu v tomto případě udělal (a škodu by měl nahradit) ten, kdo zahájil stavbu, aniž předtím nechal vykoupit *všechny* pozemky. Pokud stát chce pozemky, musí za ně paní Havránkové dát takovou cenu, jakou ona uzná za vhodné - a rozdíl oproti tržní ceně pak vyúčtovat tomu hlupákovi, který to celé zavinil.

Jenže hnát odpovědné k odpovědnosti, to se u nás moc nenosí; u nás se raději anuluje vlastnické právo a nezbytné pozemky se prostě dodatečně ukradnou. Smutná to země.

0/0
4.6.2009 13:12

jafava

Re: už aby to bylo

Smůla paní Havránkové je v tom, že není spřízněna s někým z "našich nejlepších". Tak se s ní zachází jako s vyvrhelkou společnosti. Pravda, ať jí dají náhradní pozemky tak, jak už se s ní jednou domluvili. To, že se dostali k moci jiní, neznamená, že dohody instutice s občanem se nedodrží. Je to jen umělé vyvolávání vášní. Dálnice by už měla být dokončena, ale hazardérství jejich stavitelů by nemělo mít dopad na paní Havránkovou. Každý jiný investor, který by začal stavět bez ohledu na to, zda ještě staví na svém pozemku nebo už na cizím, nedej bože aby jen ždibíčkem zasáhl na pozemek státní, bude mít velké problémy se stavebním úřadem. Pokud parlament schválí takový vyvlastňovací zákon, dostaneme se zpět do rozvinutého socialismu.

0/0
4.6.2009 18:47

johnpeters

Ted se to,

ze se patricne elity v prave chvili nevyporadaly s bolseviky,bude vracet nam vsem.Citim to na kazdem kroku ve svych starych kostech.Nas lid,ostatne jako vzdycky v nasi historii,ovsem zadne citeni nema.Pak si ovsem nestezujte,a radsi mlcte!P.S.Cely zivot mne mrzi.ze jsem se narodil na te spatne strane Zelezne Rudy.Servus.

0/0
4.6.2009 11:15

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz